About club ŠEDÝ PES 

Skotský klub Šedý pes v sobě ukrývá ducha tří národů, v jejichž těle proudí keltská krev. Stojící v srdci samotné Bohemie, dávné zemi divokých Bójů, kde stanul v dávné historii praotec kelt a vzal krajinu hlubokých hvozdů za svou, aby se následně stala českým územím, tak, jak ho známe dnes, se za jeho zdmi prohání vítr skotské vysočiny, plný vůně živé vody jménem whisky, promíchán pronikavým zvukem dud, svolávajících bojovníky ze všech koutů keltských zemí, či klanů z ukrytých údolí. Jejich řady vede statný šedý pes, obávaný lovec vlků, jakožto král psů a pes králů, který s pohledem vůdce smečky nebojácně putuje krajinou, když ho na míle daleko provází jeho pověst irského vlkodava! On, hrdý, bezestrachu a oddaný své krvi, majestátně stojí ve znaku našeho klubu.

A tak každý, kdo si rád poslechne hudbu této kultury, ochutná pokrmy pravých horalů a posilní se několika korbely ostrovního stoutu či chválou opředeného českého ležáku, přičemž si hrdlo sežehne kvalitní sigle malt, bude srdečně vítán a vděčně obsloužen. Přijďte a nechte se unést atmosférou skotsko-irsko-českého přátelství….

Ceilteach Gu Bráth!!!

Degustujte s námi anglicky
z širokého výběru whisky

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidata.