AKTUÁLNĚ NA ČEPU: Pernštejn Vilém / Pernštejn hořká 12 ze sklepa, GUINNESS, O´HARA´S IPA, Chříč Pazdrát nefiltrovaný

Klub je otevřen každý den od 17.00 hodin do 01.00, v pátek a sobotu do 02:00

Pro firemní akce i jiné příležitosti vám můžeme poskytnout celý zadní salonek. 

Zajišťujeme řízené degustace whisky s odborným výkladem na adrese naší provozovny, avšak nemáme problém se dostavit i na vámi vybrané místo,

kde jsme schopni zajistit i catering, to vše s možností ukázky tradiční skotské dudácké hudby.

Nebojte se ozvat a informovat se.

Tým Šedého psa

O klubu ŠEDÝ PES 

Skotský klub Šedý pes v sobě ukrývá ducha tří národů, v jejichž těle proudí keltská krev. Stojící v srdci samotné Bohemie, dávné zemi divokých Bójů, kde stanul v dávné historii praotec kelt a vzal krajinu hlubokých hvozdů za svou, aby se následně stala českým územím, tak, jak ho známe dnes, se za jeho zdmi prohání vítr skotské vysočiny, plný vůně živé vody jménem whisky, promíchán pronikavým zvukem dud, svolávajících bojovníky ze všech koutů keltských zemí, či klanů z ukrytých údolí. Jejich řady vede statný šedý pes, obávaný lovec vlků, jakožto král psů a pes králů, který s pohledem vůdce smečky nebojácně putuje krajinou, když ho na míle daleko provází jeho pověst irského vlkodava! On, hrdý, bezestrachu a oddaný své krvi, majestátně stojí ve znaku našeho klubu.

A tak každý, kdo si rád poslechne hudbu této kultury, ochutná pokrmy pravých horalů a posilní se několika korbely ostrovního stoutu či chválou opředeného českého ležáku, přičemž si hrdlo sežehne kvalitní sigle malt, bude srdečně vítán a vděčně obsloužen. Přijďte a nechte se unést atmosférou skotsko-irsko-českého přátelství….

Ceilteach Gu Bráth!!!

Degustujte s námi
z širokého výběru whisky

V našem klubu je také možnost si objednat řízenou ochutnávku whisky s podrobným výkladem, ať už pro partu přátel či firemní akci. Dozvíte se vše potřebné o tomto vskutku neobyčejném pití, přes informace ohledně výroby, skladování či plnění, až po sklenku se vzorkem, který budete mít možnost okusit.